انتخاب سالن آرایشی عروسی

mrs_red96 در نوشت :
#1
روز عروسی هر فرد یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی هر شخص است که از اهمیت بالایی برخوردار است.
چه مرد چه زن بسیار به ظاهرشان در آن روز اهمیت می‌دهند.
خانم‌ها امروزه هزینه زیادی برای سالن‌های زیبایی و آرایش صورت و مو خود در روز عروسی می‌دهند و چه بسیار بودند افرادی که زیباترین شب زندگیشان با استرس و اعصاب خردی‌های فراوانی همراه بوده زیرا از انتخاب سالن زیبایی مورد نظرشان راضی نبودند.
قصد داریم در ادامه نکات و شرایطی که کمک میکند شما سالن زیبایی مناسب‌تر و بهتری را برای این مراسم انتخاب کنید را به شما معرفی کنیم.

سلیقه آرایشگر را بشناسید
رنگ آرایش هر فردی به رنگ چشم، مو و پوست بستگی دارد و آرایش عروس تا حدودی سلیقه ای ست. بنابراین به سلیقه آرایشگر دقت کنید.
کرم پودرها و رژ گونه هایی به رنگ هلویی، صورتی چرک، طلایی ، بژ و مسی برای پوست های تیره و برنز مناسب تر هستند. بهتر است پوست های روشن رنگ های تند تری داشته باشند. اگر متوجه شدید که آرایشگر، یک عروس سفید پوست را با رنگ های صورتی کمرنگ و طلایی آرایش کرده بدانید که در کارش زیاد وارد نیست چون این رنگ ها صورت را بی حال نشان می دهند.
هنر آرایشگر خوب این است که صورت های چاق و گرد را لاغر ترکند. در این حالت با کارکردن روی گونه ها، زیر گردن و غبغب ، صورت کشیده تر به نظر می آید.
آرایش صورت های کشیده و لاغر باید طوری باشد که استخوان گونه ها بیش از حد بیرون نزند. انتخاب رژ گونه های خط دار برای این صورت ها اشتباه محض است و از بی تجربگی آرایشگر حکایت می کند.

آرایشگرتان حرفه ایست؟
لزوما یک آرایشگر حرفه‌ای فقط در سالن زیبایی معروفی کار نمیکند. بروید و کار آرایشگر‌های مختلف در سالن های زیبایی مختلف را ببینید.
یک آرایشگر حرفه ای به خوبی می داند که باید چشم های درشت و برجسته را با سایه های تیره آرایش کند تا برجستگی چشم ها کمتر شود. این روزها گریمور های با سلیقه برای آرایش بخش پایینی چشم از خط چشم استفاده نمی کنند و به جای آن چشم را با سایه های سیاه یا دودی آرایش می کنند تا چشم های عروس آرایش شیک و امروزی تری داشته باشد.
فردی که چشم های ریز دارد باید برای آرایش چشم های او از سایه های روشن استفاده شود و بهتر است سایه ها به هم متصل نباشند تا چشم ها بازتر به نظر بیایند. در مورد افرادی که چشم های درشت دارند هم استفاده از سایه های تیره برجستگی چشم ها را کاهش می دهد.
پوشاندن گودی دورچشم هم نکته مهم دیگری است که باید با کمک کانسیلر ها انجام شود. این کانسیلر ها باید یک درجه از رنگ پوست صورت روشن تر باشند. بیشتر عروس خانم ها شب قبل ازعروسی به دلیل استرس و نگرانی خوب نمی خوابند و مهم است که این کم خوابی و خستگی ها با کمک یک آرایش حرفه ای برطرف شود.
یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کنید مدل مو است. شینیون های عروس باید با چهره هر فرد هماهنگی داشته باشد. بطور مثال عروس هایی که چهره کشیده و بلند دارند نباید موهایشان روبه بالا جمع شود. بهتر است بخشی از موها روی صورت قرار گیرد. مدل موهای بالا به افرادی با صورت های گرد بیشتر می آید. اگر موها از فرق باز شود صورت لاغر تر به چشم می آید.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر