فیلتر شدن دائمی تلگرام | تلگرام برای همیشه فیلتر شد

عباس زاجکانی در نوشت :
#1
فیلتر شدن دائمی تلگرام | تلگرام برای همیشه فیلتر شد
تلگرام فیلتر شد , فیلتر شدن تلگرامتلگرام به صورت دائمی فیلتر می‌شود
تلگرام فیلتر شد.jpg
با به وجود امدن شرایط فعلی در تاریخ 10/10 تلگرام و اینستاگرام برای کاربران ایرانی و در کشور غیر فعال شد و قرار بود بعد از ارام شدن فضا این دو نرم افزار به حالت عادی خود برگردند ولی امروز یک منبع آگاه با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و تلگرام و در پاسخ به این پرسش که فیلترینگ تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل وجود نداشتن نمونه مشابه داخلی، موقتی است و انتظار می‌رود تا محدودیت‌های ایجاد شده برای اینستاگرام تا چند هفته آینده از بین برود و اینستاگرام در وضعیت نرمال قرار بگیرد.

البته فیلترینگ هوشمند برای این شبکه اجتماعی به صورت جدی دنبال و درنظر گرفته می‌شود.

وی درباره تلگرام اظهار داشت: مسئولان مجموعه تلگرام با مقامات ایرانی همکاری نکرده‌اند و مشکل در عبور از خطر قرمز ایران توسط یک پیام‌رسان بیگانه با تعداد زیاد کاربر ایرانی است.
انتظار بر این است که پیام‌رسان تلگرام با وجود نمونه‌های داخلی مناسب و امن حتی نمونه‌های خارجی، به صورت دائمی فیلتر و از دسترس خارج شود. توصیه می‌کنیم مردم از شبکه‌های اجتماعی داخلی مانند سروش استفاده کنند/ ایلنا


************************
خبری که در ساعت 13:38 در تاریخ 96/10/11 در خصوص فیلترینگ تلگرام به دست ما رسید
photo_2018-01-01_13-36-07.jpg**** آذر جهرمی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که شایعه هایی که در خصوص قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود صحت ندارد و به نظر می‌رسد هدف آنها ایجاد نارضایتی‌های اجتماعی و بدبینی عمومی است.
 
آخرین ویرایش
عباس زاجکانی در نوشت :
#3
جدا آقای زاجکانی یعنی تلگرام از دسترس خارج میشه
اینطور که توی خبر گزاری ها میگن ولی هیچ چیز معلوم نیست الان یکی ازدوستان داره بدون فیلتر شکن از تلگرامش استفاده میکنه ولی برای ما نتمون هم قطع شد