درمان سستی کمر - درمان زود انزالی

عباس زاجکانی در نوشت :
#1
زود انزالی یا سستی کمر چیست ؟ تعریف زود انزالی به زبان ساده این است که یک مرد در زود تر از زمان طبیعی ارضا شدن به ارگاسم می رسد
Tips-and-Techniques-to-Delay-Premature-Ejaculation.jpg
سستی کمر یا همان زود انزالی در بسیاری از مردان دیده می شود و دلایلی از قیبل ، عدم تجربه جنسی ، تازگی یک رابطه ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، هیجان و... می باشد . همه ی دلایل نام برده شده می تواند دلیل سستی کمر برای کسانی که انزال طبیعی داشته اند و یک باره دچار این مشکل شده اند باشد ، و کسانی که بطور کلی دچار زود انزالی و سستی کمر می باشد ناشی از مشکلات روانی از جمله آموزش و تربیت جنسی سختگیرانه ، تجربیات آسیب‌زا از رابطه جنسی ،شرطی شدن: برای مثال یک نوجوان یاد می‌گیرد که برای جلوگیری از مشاهده شدن توسط دیگران در هنگام خود ارضایی این کار را سریع انجام دهد . دلایل پزشکی زود انزالی دائم از قبیل : دیابت ، ام اس ، مشکلاترسوتات و... تاثیر کمتری روی زود ارضا شدن و سستی کمر می باشد .

درمان سستی کمر

درمان زود انزالی

امروزه راه های درمان بسیاری برای مشکل زود انزالی یا سستی کمر وجود دارد که در ادامه چند راه موثر را به شما معرفی خواهیم کرد
1. قرص ضد افسردگی : برخی قرص های ضد افسردگی راه حل مناسب برای درمان سستی کمر است ( البته با تشخیص پزشک معالج شما )
2. دارو تاخیری گیاهی : گیاهانی از جمله گیاه کاوا ، گل هیبیسکوس به درمان زود انزالی شما کمک می کند (این دارو در عطاری ها موجود می باشد )
3. استفاده از کاندوم های تاخیری : کاندوم های تاخیری به شما کمک میکند رابطه ای طولانی تر داشته باشید
4. مولتی ویتامین ها : مصرف مولتی ویتامین ها باعث می شود شما به مرور زمان زود انزالی خود را درمان کنید
5. ورزش : بدون شک یکی از درمان های قطعی و همیشگی سستی کمر و زود انزالی ورزش کردن است ، ورزش هایی از جمله یوگا می تواند باعث آرام شدن روان شما و در نتیجه درمان زود انزالی شود .
 
آخرین ویرایش