چه نوع صندل مردانه ای مناسب فصل تابستان می باشد

عباس زاجکانی در نوشت :
#1

صندل مردانه - صندل طبی - خرید صندل مرانه

امروز ما در این بخش از وب سایت غزلکده برای شما چند نکته در خرید صندل مردانه خوب و طبی را برای شما جمع اوری کرده ایم :
همه ما می دانیم که بهترین و مناسب ترین کفش ها و پاپوش ها مناسب فصل تابتستان، بدون شک صندل ها می باشند . امروزه انواع مخلف و تنوع زیادی در صندل وجود دارد و به سختی می توان که متوجه شد کدام صندل طبی است.
برای خرید صندل و یا مشاهده مدل های صندل مردانه با شماره 09388346463 تماس بگیرید
خرید صندل پسرانه.JPG
چند ویژگی اصلی در خرید یک صندل مردانه :

خیلی از صندل ها چهاز نظر مد و چه از نظر کاربرد ، یک انتخاب بسیار مناسب برای فصل تابستان است که هم پارا خنک نگه دارد و هم شیک می باشد . با این حال بسیاری از صندل ها از نظر کارایی شبیه هم نیستند خیلی از صندل ها جنبه مد روز را دارند و می تواند به پاهای شما آسیب رسانده و یا باعث تعرق پاها شود، خیلی ازصندل ها که مناسب پا نمی باشد منجر به بروز تاول و ویروس می شود .
بنابراین اگر قصد خرید صندل راحت و تابستانی دارید. پیشنهاد می‌کنیم نکات و توصیه زیر را در نظر بگیرید. تا بتوانید صندل مردانه مناسب پیدا کنید.
خرید صندل مردانه.png
به کف صندل طبی توجه کنید
کف صندل طبی طوری طراحی شده است. که قوس کف پا را به خوبی در بگیرد و از این قسمت پشتیبانی کند. این شکل طراحی مانع از بروز خستگی در عضلات شده و احتمال گرفتگی آن ها و ظاهر شدن تاول ها را کمتر می کند. کفی طبی صندل نیز باید جاذب و با قابلیت تبادل هوا باشد. و همچنین پوشش پارچه‌ای داشته باشد. تا احتمال عرق کردن یا لیز خوردن کاهش پیدا کند.
صندل مردانه کف.png

قروشگاه صندل مردانه.png
به پاشنه صندل طبی توجه نمایید
به هیچ عنوان نباید ارتفاع پاشنه صندل شما از ۴ سانتی متر بیشتر شود. این عدد که با انجام تحقیقات دقیق به دست آمده است. باعث می شود کمترین فشار به پاها، ران ها و کمر وارد شود. کفش های پاشنه بلند به میزان بسیار زیادی فشار بر پاشنه پا را افزایش می دهد. که میزان آن تا هفت برابر حد معمول اندازه گیری شده است. پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث می شود وزن بدن به طورمساوی روی پاها تقسیم نشود. که این موضوع باعث کوتاه تر شدن عضلات ساق پا و ضخیم تر شدن تاندون های می شود.
صندل آبی مردانه.png
اندازه و تناسب صندل طبی را در نظر داشته باشید
برای پیدا کردن یک جفت صندل راحت، اندازه و تناسب یک فاکتور مهم و تاثیرگذارروی تصمیم‌گیری است. اندازه پا باید اندکی کوچکتر از زیره صندل باشد و پا نباید از جلو، کناره ها یا پشت صندل بیرون بزند. مطمئن شوید که قسمت جلوی صندل، جای کافی برای جا گرفتن عرض تمام انگشتان پا را دارد. اگر هم اندازه صندل زیاد از حد بزرگ باشد، پاها داخل آن لیز می‌خورد و همین امر می‌تواند منجر به بروز تاول روی انگشت‌ها ، پاشنه یا حتی کف پا شود.
صندل جدید.png
جنس صندل طبی توجه نمایید
جنس چرم صندلهای طبی یا بندهای پارچه‌ای کمک می‌کنند پاها نفس بکشند و از تاول زدن جلوگیری می‌کنند. بندهای رویه صندل اگر از جنس نایلون یا پولی‌اورتان باشند .برای استفاده در آب مناسب هستند.
صندل زرد آبی مردانه.png
صندل طبی نفس کش
جنس رویی صندل طبی باید طوری باشد که تهویه داخل صندل برقرار باشد. این تهویه برای عرق نکردن پا ضروری است.
صندل ضد آب پسرانه.png
نتیجه گیری
تابستان که می شود، بازار فروش صندل و کفش های روباز داغ می شود؛ صندل هایی که هر کدام زیبایی خاصی دارند. اما بعضی ازاین صندل های غیر استاندارد می تواند سلامت ما را قربانی زیبایی کنند.پس تو خرید یک صندل طبی مناسب به همه ی اجزای آن دقت کنید. مانند کف صندل طبی ؛ پاشنه ؛وجنس صندل طبی ؛اندازه وتناسب صندل های طبی باید توجه کنیم..
----* صندل مردانه شیک *-----
صندل ضدآب مردانه.png

----* خرید صندل مردانه *-----
صندل مردانه 2018.png

---* صندل مردانه ارزان *-----
صندل مردانه جدید.png

-----* صندل مردانه *----
صندل.png

----* خرید صندل *----
صندل ضدآب مردانه.png

----* صندل مردانه 2018 *----
صندل آبی مشکی پسرانه.png

---* صندل تابستانی مردانه *-----
صندل طبی مردانه.png

----* صندل تابستانی *----
صندل مردانه ارزان.png

-----* صندل مردانه تابستان *----
صندل مشکی مردانه.png

 
آخرین ویرایش
loading...